COMME des GARÇONS

BLACK

More info +

Kryzys, który jeszcze nie tak dawno obejmował cały świat zdawał się nie mieć końca. Kiedy więc w 2013 roku na niebie zaczęło się przejaśniać a gospodarka stawać na nogi wszyscy odetchnęli z ulgą. Radość z końca recesji postanowiła wyrazić również Rei Kawakubo poprzez wydanie nowego zapachu - BLACK. Czarny kolor, zwykle kojarzący się z żałobą, został tutaj potraktowany jako symbol radości i odrodzenia. BLACK to niesamowicie żywotny powrót do korzeni Comme des Garcons w najlepszym stylu.

Otwarcie jest ostre i energetyzujące. Czarny pieprz z Madagaskaru i somalijskie kadzidło zwracają na siebie uwagę, ożywiają, jednak nie w typowy, lekki sposób. Niedługo potem nieśmiało wygląda wytrawna lukrecja w towarzystwie brzozowej żywicy, skóry i maczuga herkulesa by w krótkim czasie rozszaleć się i w końcu ustąpić stylowemu i eleganckiemu połączeniu cedru i wetiwerii.

BLACK to zapach odrodzenia. Zamknięta we flakonie drapieżna energia powstrzymywana przez elegancką czerń. Jednocześnie powrót do korzeni i coś absolutnie nowego, świeżego. Intensywny, ale bardzo wytrawny. Charakterystyczny a jednocześnie bezpretensjonalny. Zwracający na siebie uwagę, ale niesamowicie stylowy. Zapach, który uzależnia z każdym momentem coraz bardziej, by w końcu stać się nieodłącznym atrybutem tego, kto go nosi.

 

Details +

Free 24h Delivery Exclusive Gift Packing

eau de toilette

430,00 zł tax incl.